czwartek, 26 kwietnia 2018

6 rano.

 Wsałam wcześnie, zrobiłam obrządek, powiesiłam pranie i zostało mi jeszcze kilka chwil zanim dzieci wstaną do szkoły. Wzięłam aparat i wyszłam przed dom. Cisza i spokój jakich o innych porach dnia nie ma szans doświadczyć... Zaraz zacznie się codzienna krzątanina, na pole ruszą traktory. Ale, póki co spokój...
To mój dzisiejszy poranek :-)

W tle buda dla psów, którą zrobiłam zimą na bazie skrzyniopalety na jabłka. Przyznam, że efekt mnie zadowala. Psy tylko nie są szczęśliwe- nawet nie zajrzały do środka :-) Za to dzieci mają nową kryjówkę w zabawie "w chowanego"  :-)
  Przestrzeń przez mnie fotografowane nigdy nie jest w jakiś szczególny sposób kreowana na potrzeby zdjęcia- stąd np. kosiarka czekająca cierpliwie od wczoraj na skończenie koszenia, czy psy wpychające się na pierwszy plan :-)
 Pozdrawiam!

22 komentarze:

 1. Bardzo pięknie się prezentuje na zdjęciach ogród i widać włożone w niego serce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podoba twój podjazd. Może i ja się kiedyś doczekam po całości krawężników, na razie są tylko przy samym domu bo zrobił się problem z taczką a nie chciałam robić jakiś kolejnych zjazdów... ale może, kiedyś? Twój jest fantastyczny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie! Cudowny poranek w cudownym otoczeniu:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale ślicznie u Was :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie! A ja mam pytanie odnośnie wanny: czy ona ma dziury w dnie? Bo mam i wkładałam wcześniej doniczki, ale sadzone bezpośrednio lepiej by rosły..
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedna z moich wanien ma przerdzewiałe dno (więc to dziury :-)) a druga ma jeden otwór odpływowy- oryginalny, i to wystarczy. Masz rację, że bezpośrednio w wannie rosliny lepiej będą rosły.
   Pozdrawiam!

   Usuń
 6. Też uwielbiam wiosenne poranki. Cisza, spokój. Tylko ptaki za oknem dają znać, że budzi się nowy dzień...

  OdpowiedzUsuń
 7. Może przestrzeń nie kreowana, ale i tak jest pięknie:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie poranki muszą być niesamowite. Już widzę siebie spacerującą po ogrodzie, normalnie wstawać by mi się chciało. :) Prześliczny masz ogród, bardzo ładne zdjęcia. Lubię też traktory, nie wiem czemu, ale je lubię . :))) Życzę wielu takich poranków. Pozdrawiam, cudownego weekendu. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Cisza i spokój, piękna okolica :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Już nieraz pisałam, że Twój ogród jest dla mnie wzorem i chętnie skopiowałabym większość pomysłów, z warzywnikiem na czele;) Tylko, ze jeszcze musiałabym być tak pracowita i zaradna, jak Ty, to jest wprost niewiarygodne, że tworzysz to wszystko, zajmując się jeszcze domem, zwierzętami, dziećmi, sadem. Podziwiam i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękny ten twój spokój - poranny :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Przepiękny poranek. Oby takich jak najwięcej ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. The content of your blog is exactly what I needed, I like your blog, I sincerely hope that your blog a rapid increase in traffic density, which help promote your blog and we hope that your blog is being updated.
  ดูหนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń
 14. Też uwielbiam tą porę, kiedy jeszcze inni nie wstali na dobre... najlepsza pora dnia :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 15. Wczesne poranki to również dla mnie magiczne chwile, może dla tego, że lubię pospać i rzadko mam okazję się nimi cieszyć. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 16. oj tak, cisza na wsi to tylko bardzo wczesnym rankiem...muszę tu częściej zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Przepięknie wygląda ogród prawie jak z bajki.

  OdpowiedzUsuń
 18. Poranki w ogrodzie są magiczne ponieważ widać jak wszystko budzi się do życia.

  OdpowiedzUsuń
 19. Również mieszkam na wsi i w piękną letnią pogodę to ciesze się że mam gdzie wyjść i zażywać kąpieli słonecznych ale przyznam się że czasami mam już dość ciągłego robienia w ogrodzie.

  OdpowiedzUsuń
 20. Przepiękny ogród i również jestem na etapie tworzenia swojego ogrodu marzeń.

  OdpowiedzUsuń