środa, 19 września 2012

Craftujemy dla Hospicjum Cordis -Podarujmy chorym dzieciom troszkę radości!!!!

Chciałam Was dziś zachęcić do wzięcia udziału we wspaniałej akcji charytatywnej na rzecz chorych, osieroconych dzieci!

Zajrzałam do naszej koleżanki z bloga Dom za końcem świata. A tam co widzę??? Wspaniała inicjatywa-zaproszenie do przyłączenia się do akcji charytatywnej na rzecz hospicjum Cordis. Hospicjum zajmuje się chorymi dziećmi, chorymi samotnymi dziećmi, które nie mają rodziców!!! Na czym ma ta akcja polegać? Nic prostszego- trzeba zrobić coś własnoręcznie i podarować na rzecz hospicjum. Ja ze swojej strony przygotowałam tę parkę króliczków widoczną na zdjęciach! Wiem, że zagląda tu wiele utalentowanych Dziewczyn, i że  każda z was potrafi zrobić coś fajnego!!! Chciałam was zaprosić do tej akcji! Można coś uszyć (pluszaka, torbę, etui itd), można przekazać własnoręcznie zrobione kolczyki, zrobić aniołka z masy solnej, szalik na drutach... - możliwości jest mnóstwo!!!
Część naszych wytworów powędruje do chorych dzieci, inne wystawione zostaną na aukcji. Myślę, że warto poświęcić jedno popołudnie i przygotować coś dla tych dzieciaczków! Jeśli ktoś jest zainteresowany to więcej informacji znajduje się tutaj (klik). No ja się normalnie poryczałam jak tam zajrzałam i zobaczyłam zdjęcia tych bidulek...Co jakiś czas ktoś z Was pisze do mnie z zapytaniem, czy nie mogłabym uszyć królika, sowy czy czegoś jeszcze innego. Szczerze wam odpowiem, że z powodu braku czasu i niechęci do produkcji masowej :-) jest to dla mnie trudne, a wręcz niemożliwe... Mam jednak dla tych osób propozycję! Jak wiecie na każdej aukcji ktoś powinien kupić wystawiony na sprzedaż przedmiot. Nie wiem czy moje króliki powędrują do dzieci, czy na aukcję, ale chciałam was zachęcić do wzięcia udziału w licytacji i takiej formie pomocy dla tych dzieci!!!

7 komentarzy:

 1. Wspaniała inicjatywa, ja z tych niezbyt szyjących, więc chętnie choć tak wezmę udział :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już tam byłam i przyznam szczerze, że z wielką przyjemnością wezmę udział w tej akcji. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne królisie i popieram akcje :)
  pozdrawiam
  Ag

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, jest nas coraz więcej :O). Myślę, że dzieciaki będą miały trochę radości w tym roku :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna akcja...Pomyslę o czymś. Byle nie z nitką i igłą, ani drutami w tle, bo... nie cierpię :) (za to podziwiam wiele cudzych wytworów).
  Króliki świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. śliczne królisie pozdrawiam ciepluteńko

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję Ci z całego serca! Króliki są cudne! Pozdrawiam Kasia!

  OdpowiedzUsuń